Łukasz Ossowski

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

Regulamin i polityka prywatności

Regulamin sklepu stuntsabers.pl zawiera wszystkie prawne zapisy dotyczące dokonywanych transakcji za pośrednictwem sklepu. Udostępniliśmy również dokładną politykę prywatności, abyś wiedział dokładnie jakiego typu dane zbieramy oraz jak je wykorzystujemy.

Regulamin Polityka prywatności

Ekologiczna firma

Dbajmy o środowisko. Miecze StuntSabers oznaczone są znakiem przekreślonego kosza na śmieci. Oznacza to, że nie wolno ich wyrzucać razem z innymi odpadami, a tylko w miejscach do tego przeznaczonych. W cenę każdego miecza wliczony jest również koszt gospodarowania odpadami w wysokości 12gr.

Oznaczenie

Zamówienia indywidualne

W przypadku zamówienia miecza stworzonego za pomocą kreatora nie ma możliwości zwrotów - jest to produkt wykonywany na zamówienie. Zwroty dotyczą gotowych modeli z oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Polityka zwrotów

Zwroty i reklamacje

W przypadku potrzeby zwrotu towaru prosimy skorzystać z formularza zwrotu. Taką chęć trzeba zgłosić jak najszybciej po otrzymaniu produktu. Pomocne w takiej sytuacji będzie udokumentowanie problemu zdjęciem i przesłanie go do nas.

Formularz zwrotu

Podmiot odpowiedzialny za działalność

PROFIT BRAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Karpacka 24/12, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472210983 REGON: 382728636

© 2019 The Web Cookies. All rights reserved.